Ďaľšie tri významné stavby v centre Košíc, kde je TZB pod našou taktovkou

Spoločnosť ABC KLÍMA KOŠICE sa okrem iných, aktuálne podieľa na troch významných stavbách na najprestížnejších adresách v centre Košíc, Duett 1, Duett 2 a AB Mlynská 31.

Tri budovy, ktoré významným spôsobom rozvíjajú moderný charakter Košíc. Zaujímavosťou je, že pri budovách boli navrhnuté rôzne koncepcie riešenia TZB. Navonok krásne budovy skrývajú v sebe rôzne prístupy na dosiahnutie tepelného komfortu užívateľov, konvenčné odskúšané, ale aj moderné temperovanie betónového jadra, kde dovolíme si tvrdiť, sme v širšom regióne pioniermi v rámci ich implementácie v projektoch aj pri samotných realizáciách. Do určitej miery je to osveta, kde sme svojím presvedčením, dobrou referenciou a praktickým predostretím výhod získali investorov s víziou.

Doteraz sa tieto projekty prakticky osvedčili hlavne pri kancelárskych budovách, aktuálne však pracujeme, ako prví na Slovensku, na projekte využitia tejto koncepcie pri bytových domoch, kde užívateľ, nový majiteľ dostane v základnom štandarde bezprievanové nízkoteplotné chladenie a vykurovanie bytu.

Ak budete sledovať naše stránky, čoskoro sa dozviete viac o tejto aplikácii ako aj o skúsenostiach prvých užívateľov.

Pohľad na Duett 1 a Duett 2

Pohľad na AB Mlynská 31